Türkiye'nin En Hesaplı Davetiye Sitesi Davetiyeci.com'a Hoşgeldiniz
Davetiyeci Demek Az Ödemek!

Ezgi Davetiye 514
Ürün Fiyatı : 33 TL (100 Adet)
Stok Durumu : YOK
Sipariş Adedi :Düğün tarihinize uzun süre var fakat fırsatı kaçırmak istemiyorsanız lütfen "Rezervasyon Yaptır!" butonuna tıklayınız. "Hemen Sipariş Ver!" butonu, anlık siparişler içindir.

Ürün Bilgisi

Ezgi Davetiye 514 Modeli


Avantajlar

* 100 TL ve üzeri siparişlerde baskı Ücreti yoktur.

* 300 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz.


Sıkça Sorulanlar ve Merak Ettikleriniz
Sipariş Vermek Hakkında Merak Ettikleriniz :

Adet seçiminizi yaparak “Sipariş Ver” Butonuna Tıklayınız Açılan sayfada ilgili bölümleri doldurunuz ve “Siparişi Tamamla” butonu ile siparişi tamamlayınız. Belirteceğiniz mail adresinize Müşteri Temsilcilerimiz örnek çalışma gönderecektir. Düzelmesini istediğiniz bölümleri Müşteri Temsilciniz sizi aradığında ya da mail olarak ya da telefon ile bildiriniz. Tekrar düzenleme yapılarak son durum mail adresinize gönderilecektir. Onayınız alındıktan sonra ertesi gün ürününüz kargolanacaktır.

Teslimat ve Ödeme Hakkında :

Sitemizde Kredi Kartı ile Online Ödeme Yoktur Ancak sipariş formunda not olarak belirtirseniz Kapıda Kredi Kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi Banka Havalesi ya da Kapıda nakit ödemeli olarak yapabilirsiniz. Teslimatlar bulunduğunuz ile göre 1 gün ya da 2 günde gerçekleşmektedir. Gönderilerimizi Aras Kargo ile yapmaktayız.

Ürünlerin Aksesuar, Zarf ve İşçilikleri :

Davetiyelerin üzerinde görmüş olduğunuz uğur böceği , kurdela , papyon, nazar bocuğu gibi aksesuarlar çift taraflı bant ile size gelmekte ve sizler sadece bantları kaldırıp yapıştıracak şekilde tasarlanmıştır. Bu ve katlama işçilikleri siz müşterilerimize aittir. Ürün işçiliklerini bizim yapmamız istenirse ek ücrete tabiidir. Bazı ürünler kendinden zarflı olup ayrıca zarfları bulunmamaktadır. Ürünün ayrıca zarfı var ise zarf fiyata dahildir.

Rezervasyon Butonu Hakkında :

Sitemizde dönemsel olarak aylık , haftalık ya da günlük indirimler ve fırsat zamanları olmaktadır. Beğendiğiniz ürünün indirim zamanı bitmek üzere fakat sizde bu indirimden faydalanmak istiyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken rezervasyon yaptırmaktır. Rezervasyon formunu doldurduğunuzda düğün tarihe kadar beğendiğiniz ürünü indirimli alma hakkını kazanmış olursunuz. Rezerve yapılmamış bir ürünü indirim zamanı geçtiğinde indirimli fiyatı ile almanız mümkün değildir.


İlginizi Çekebilecek Ürünler
20
Ürün Fiyatı : 100 Adet 48 TL
15
Ürün Fiyatı : 100 Adet 49 TL
17
Ürün Fiyatı : 100 Adet 47 TL