Türkiye'nin En Hesaplı Davetiye Sitesi Davetiyeci.com'a Hoşgeldiniz
Davetiyeci Demek Az Ödemek!

Concept Davetiye 5460
Ürün Fiyatı : 49 TL (100 Adet)
Stok Durumu : VAR
Sipariş Adedi :Düğün tarihinize uzun süre var fakat fırsatı kaçırmak istemiyorsanız lütfen "Rezervasyon Yaptır!" butonuna tıklayınız. "Hemen Sipariş Ver!" butonu, anlık siparişler içindir.

Ürün Bilgisi

CONCEPT DAVETİYE 5460 Modeli En Uygun Fırsat Fiyatları ile sitemizde yer almaktadır. Türkiye genelinde sitemizden en uygun fiyatla alabileceğiniz  Concept Davetiye 5460 Modeli sizler için özel fırsatlarla sunulmaktadır. Sonsuz Aşk figürünün sergilendiği modelimizde renklerin canlığı davetiyenin her bir tanesinin standart aynı oluşu sizlere ekstra kaliteli bir şekilde sunulmasını sağlıyor. Kağıt kalitesi oldukça iyi olan modelimiz binlerce adet satılmış ve kalite konusunda hiç bir şikayet almamıştır. Fabrikanın orijinal ürünü olup Türkiye'nin her hangi bir yerinde gördüğünüz model ile aynıdır ürün tek fabrikadan çıkmaktadır.


Avantajlar

* 100 TL ve üzeri siparişlerde baskı Ücreti yoktur.

* 300 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz.


Sıkça Sorulanlar ve Merak Ettikleriniz
Sipariş Vermek Hakkında Merak Ettikleriniz :

Adet seçiminizi yaparak “Sipariş Ver” Butonuna Tıklayınız Açılan sayfada ilgili bölümleri doldurunuz ve “Siparişi Tamamla” butonu ile siparişi tamamlayınız. Belirteceğiniz mail adresinize Müşteri Temsilcilerimiz örnek çalışma gönderecektir. Düzelmesini istediğiniz bölümleri Müşteri Temsilciniz sizi aradığında ya da mail olarak ya da telefon ile bildiriniz. Tekrar düzenleme yapılarak son durum mail adresinize gönderilecektir. Onayınız alındıktan sonra ertesi gün ürününüz kargolanacaktır.

Teslimat ve Ödeme Hakkında :

Sitemizde Kredi Kartı ile Online Ödeme Yoktur Ancak sipariş formunda not olarak belirtirseniz Kapıda Kredi Kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi Banka Havalesi ya da Kapıda nakit ödemeli olarak yapabilirsiniz. Teslimatlar bulunduğunuz ile göre 1 gün ya da 2 günde gerçekleşmektedir. Gönderilerimizi Aras Kargo ile yapmaktayız.

Ürünlerin Aksesuar, Zarf ve İşçilikleri :

Davetiyelerin üzerinde görmüş olduğunuz uğur böceği , kurdela , papyon, nazar bocuğu gibi aksesuarlar çift taraflı bant ile size gelmekte ve sizler sadece bantları kaldırıp yapıştıracak şekilde tasarlanmıştır. Bu ve katlama işçilikleri siz müşterilerimize aittir. Ürün işçiliklerini bizim yapmamız istenirse ek ücrete tabiidir. Bazı ürünler kendinden zarflı olup ayrıca zarfları bulunmamaktadır. Ürünün ayrıca zarfı var ise zarf fiyata dahildir.

Rezervasyon Butonu Hakkında :

Sitemizde dönemsel olarak aylık , haftalık ya da günlük indirimler ve fırsat zamanları olmaktadır. Beğendiğiniz ürünün indirim zamanı bitmek üzere fakat sizde bu indirimden faydalanmak istiyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken rezervasyon yaptırmaktır. Rezervasyon formunu doldurduğunuzda düğün tarihe kadar beğendiğiniz ürünü indirimli alma hakkını kazanmış olursunuz. Rezerve yapılmamış bir ürünü indirim zamanı geçtiğinde indirimli fiyatı ile almanız mümkün değildir.


İlginizi Çekebilecek Ürünler
29
Ürün Fiyatı : 100 Adet 39 TL
17
Ürün Fiyatı : 100 Adet 47 TL
27
Ürün Fiyatı : 100 Adet 42 TL